בעז אלברט
שירה וגיטרות
טל גולדברג
גיטרות
עידו קגן
גיטרה בס וכלי הקשה
אורי מייזלמן
תופים

אודות

בשנת 2005, בקיבוץ רביד שבצפון גילו שלושה חברים: בעז אלברט, טל גולדברג וחי שושן, את חיים נחמן ביאליק והלחינו משיריו. כשעברו למרכז, הצטרף אליהם המתופף אורי מייזלמן (קרח תשע, אברמק). 
בקיץ 2010 הוציאה הלהקה, בהוצאה משותפת של נענעדיסק ו"דרור לנפש" (הוצאת הספרים של תנועת דרור ישראל), את האלבום הראשון שלה: אל המשורר - ח.נ. ביאליק, עם 13 לחנים חדשים לשירי ביאליק, בעיבוד והפקה מוזיקלית של אייל תלמודי. האלבום יצא כספר-דיסק ובו פרקי ביוגרפיה, שירים, סיפורים וקטעים נוספים של המשורר הלאומי. 

באוקטובר 2010 העלתה השיקה הלהקה את האלבום ואירחה במופע את ליאור ייני, אפרת בן-צור וקרני פוסטל, ואייל תלמודי.

בדצמבר 2010 הקליטה הלהקה את השיר "עשן שחור", בעיבוד והפקה מוזיקלית של אייל תלמודי, לזכרם של הרוגי אסון הכרמל.

בשנים 2010-2012 העלתה הלהקה סדרת מופעים: "אל המשורר מארחים", במסגרתה התארחו: דודו זכאי, חמי רודנר, ניצן אשל, נעם רותם, חנן יובל, דן תורן, אסתר שמיר וישראל גוריון

באפריל 2011 השתתפה הלהקה בפרויקט "הקולות" של רשת ג' ומשרד ההסברה והתפוצות, במסגרתו הלחינה והקליטה את שירו של ולדיסלב שלנגל: "שתי מיתות", בעיבוד והפקה של אסף אמדורסקי.

במרץ 2012 הופיעה הלהקה לראשונה עם לחן מקורי לשירה של ויסלאבה שימבורסקה: "שנאה".

בינואר 2013 הקליטה הלהקה את שירו של ח.נ. ביאליק "מאחורי השער" בלחן מקורי, לציון 140 שנה להולדתו, בעיבוד והפקה מוזיקלית של כפיר גוב.

באפריל 2013 יצאה הלהקה לסיבוב הופעות בקישינב (מולדובה) ואודסה (אוקראינה) בשליחות "נתיב – לשכת הקשר" לציון 140 שנה להולדת ביאליק ו-110 שנה לפוגרום קישינב. 

בקיץ 2013 העלתה הלהקה לראשונה את ההופעה "שני אדונים בשלג - שירי גטו וורשה" עם לחנים מקוריים לשיריו של ולדיסלב שלנגל, משורר מגיטו וורשה, ובניהול מוזיקלי של נעם רותם. 

בקיץ 2016 החליף עידו קגן את חי שושן כבסיסט, והלהקה נכנסה לחזרות והקלטות של אלבומה השני: "שני אדונים בשלג - שירי גטו וורשה", בהפקה מוזיקלית של עודד פרח. האלבום יצא לאור בינואר 2017.